27 998,99 zł
Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Kup na RATY 0%
Kod: Rower elektryczny Specialized Turbo Creo SL Comp Carbon EVO 2021
Wzrost Rozmiar
Od 152 cm do 163 cm XS
Od 163 cm do 170 cm S
Od 170 cm do 178 cm M
Od 175 cm do 183 cm L
Od 180 cm do 188 cm XL
Od 188 cm do 205 cm XXL

Rower elektryczny Specialized Turbo Creo SL Comp Carbon EVO 2021

27 998,99 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 08-13.12 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 12-18.12 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 13-20.12 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rower elektryczny Specialized Turbo Creo SL Comp Carbon EVO 2021

  Poznaj elektryczny rower szosowy, który wykracza poza sztywne ramy swojej kategorii, aby zabrać Cię w dalekie wyprawy… po asfalcie, szutrach i bezdrożach! 

  Wykorzystaj w pełni jego potencjał; masz do dyspozycji zaawansowany technologicznie nowoczesny silnik Specialized SL 1.1, sportową ramę z włókna węglowego Fact 11r oraz komplet wyczynowych części, z którymi przekroczysz własne granice i poznasz zupełnie nowe doświadczenia, tereny, trasy… 

  E-bike Specialized Turbo Creo SL Comp Carbon EVO 2021 został zaprojektowany specjalnie z myślą o tym, żeby zapewnić Ci szybką, intuicyjną jazdę… zawsze i wszędzie! Bateria ma zasięg aż do 130 km w podstawowej wersji. Bez trudu możesz ją rozbudować aż do 200 km na jednym ładowaniu. 

  Dedykowany silnik SL 1.1 wyróżnia się lekkością i niską masą, a przy tym niezwykłą wydajnością w swojej klasie. Dzięki temu, że został specjalnie zaprojektowany do tego modelu, jest świetnie zoptymalizowany i daje Ci unikalne doświadczenie. Napęd aktywuje się natychmiast i generuje tym więcej mocy, im mocniej Ty naciskasz na pedały. 

  Sterujesz systemem przez aplikację Mission Control, która na czytelnym ekranie pokazuje informacje o mocy, dystansie i nawet stanie technicznym Specialized Turbo Creo SL Comp Carbon 2021. 

  Masz dostęp do wszystkich funkcji również bez łączenia się, przez jednostkę TCU na rurze górnej. 

  Jednak silnik to nie wszystko; zwróćmy uwagę na zwinną geometrię z niemal bezstratnym przeniesieniem napędu. Masz zrównoważoną sportową pozycję. System FutureShock 2.0 sprawia, że możesz zjechać z szosy i pomknąć po wybojach bez obaw o swoje plecy i ramiona. 

  Do tego dodaj opony Pathfinder Pro przygotowane na system bezdętkowy. Jeszcze lepsza trakcja, szybkość i odporność na przebicia. 

  Karbonowa rama jest objęta dożywotnią gwarancją. 

  Masz do dyspozycji napęd Shimano GRX z szerokim zakresem przełożeń oraz potężne hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano 105.

  Inni klienci oglądali również