4 299,00 zł
Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Nowy Kup na RATY 0%
Kod: Rower górski Specialized Jynx Expert

Rower górski Specialized Jynx Expert

4 299,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 30.05-05.06 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-6 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 03-12.06 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 03-12.06 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rower górski Specialized Jynx Expert

  Trudno pokonać emocje związane z jazdą w nowych miejscach, odkrywaniem szlaków, których nigdy wcześniej nie widziałeś. Ale bez roweru odpowiednio wyposażonego do pokonywania trudnego terenu Twoje możliwości eksploracji są ograniczone. W tym momencie pojawia się Jynx Expert 650b. Ma lekką aluminiową konstrukcję, która jest w równym stopniu wytrzymała i zgodna, a nasza geometria Sport Trail 650b dla kobiet zapewnia, że ​​będziesz czuć się komfortowo i pewnie, gdy opony uderzą w błoto. Po dodaniu do równania odpornego na korozję sprzętu i dużej ilości przedniego zawieszenia, Jynx staje się oczywistym wyborem dla każdego, kto potrzebuje roweru górskiego, który jest tak wszechstronny i chętny do jazdy, jak oni.
  Inni klienci oglądali również