2 199,00 zł
Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Kup na RATY 0%
Kod: Rower górski młodzieżowy Unibike Mission 26 2022
WzrostRozmiar
Do 160 cm16"

Rower górski młodzieżowy Unibike Mission 26 2022

Ocena:
100% of 100
2 199,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 07-12.03 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 11-19.03 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 12-20.03 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rower górski młodzieżowy Unibike Mission 26 2022

  Dla młodzieży i niższych użytkowników Unibike w najnowszej kolekcji przygotował nowy model roweru Mission 26 2022. Jest to rower górski na małej ramie, z 26-calowymi kołami, który zabierze Cię na wycieczki i przejażdżki po dowolnej trasie.

  Jego bazą jest 14-calowa rama wykonana z hydroformowanych, aluminiowych rurek. Wyposażono ją w sprawdzone i proste w obsłudze rozwiązania, jak zewnętrzne prowadzenie przewodów, czy mocowania do akcesoriów. Z przodu znalazł się amortyzowany widelec SR Suntour XCE28 o 100 mm skoku, ułatwiający jazdę po nierównościach i niewielkich przeszkodach. W zróżnicowanym terenie pod kątem nawierzchni sprawdzą się opony Impac Smartpac 2,1” z uniwersalnym bieżnikiem terenowym, a na trasach o zróżnicowanym nachyleniu przyda się napęd z szerokim zakresem przełożeń 3x8. Napęd zbudowano wykorzystując komponenty Shimano, w tym tylną przerzutkę Acera. Od firmy Shimano pochodzą również hydrauliczne hamulce tarczowe MT200 w rowerze, które zapewniają jego pewne zatrzymywanie w każdych warunkach.

  Mission 26 to rower na wycieczki i dojazdy dla okazjonalnych użytkowników. Sprawdzi się podczas wycieczek w zróżnicowanym terenie, a w razie potrzeby dostosujesz go do własnych upodobań i zastosowania.