15 499,00 zł
Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Nowy Kup na RATY 0%
Kod: Rower gravel Marin Headlands 2 2023
Wzrost Rozmiar
Od 158 cm do 163 cm 49
Od 163 cm do 168 cm 52
Od 168 cm do 174 cm 54
Od 174 cm do 180 cm 56
Od 180 cm do 185 cm 58
Od 185 cm do 190 cm 60

Rower gravel Marin Headlands 2 2023

15 499,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 04-07.12 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 06-12.12 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 07-14.12 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rower gravel Marin Headlands 2 2023

  Marin Headlands 2 

  Gravel, jakim jest Headlands 2 to rower, który został stworzony po to, aby zapewniać radość z jazdy nawet najbardziej wymagającym rowerzystom. Zakup tego modelu, to inwestycja na wiele lat, gdzie o jego aspekty mechaniczne nie trzeba się martwić. Firma Marin, która jest producentem Headlands dołożyła wszelkich starań, aby zapewnić wszystkie najważniejsze cechy dobrego roweru, czyli wysoki komfort jazdy, bezpieczeństwo oraz oczywiście maksymalnie rozwijana prędkość.

  Rama z karbonu zapewniająca niespotykaną lekkość

  Model ten wyróżnia się swoją lekkością, jest uważany za jeden z najlżejszych gravli na rynku rowerowym, dlatego masz pewność, że jego ciężar nie będzie Cię spowalniał podczas jazdy. Głównym czynnikiem, który wpływa na jego lekkość, jest rama oraz przednie i tylne widelce wykonane z karbonu. Warto również dodać, że zastosowano tutaj spory prześwit dla opon dla 700Cx45 lub 650Bx50, tak aby można było we własnym zakresie dobrać idealny rozmiar opony do powierzchni, na której będzie się jeździło.

  Szybka jazda 

  Za szybką jazdę w rowerze Headlands 2 odpowiada wiele komponentów, ale szczególną uwagę należy zwrócić na nowoczesną geometrię. To dzięki niej rower wygląda agresywnie oraz układa ciało rowerzysty pod takim kątem, aby umożliwić jak największą prędkość rozwijaną na trasie.

  Zastosowanie

  Marin Headlands 2 to uniwersalny rower, który poradzi sobie w każdym terenie, jednak jego prawdziwe możliwości poznasz dopiero wtedy, gdy zabierzesz go na szutrowe ścieżki czy szlaki rowerowe.