4 999,00 zł
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Nowy Kup na RATY 0%
Kod: Rower gravel NS Bikes RAG 3 2024
WzrostRozmiar
Od 159 cm do 172 cmS
Od 173 cm do 181 cmM
Od 182 cm do 188 cmL
Od 189 cm do 200 cmXL

Rower gravel NS Bikes RAG+ 3 2024

4 999,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 17-19.07 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-4 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 19-29.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 19-29.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rower gravel NS Bikes RAG+ 3 2024

  RAG+ 3 to jeden z najnowszy rowerów gravelowych od NS Bikes. To wielozadaniowy rower szutrowy, który sprawdzi się jako sprzęt do codziennej komunikacji, a także niecodziennych i niezapomnianych przygód w terenie.


  Oparto go na aluminiowej ramie, która w tym roczniku została poddana odnowieniu pod kątem geometrii. Postawiono w niej na zapewnienie większego komfortu i stabilności, które nadal idą w parze ze sportowym charakterem roweru. Posiada ona niezmiennie liczne mocowania do akcesoriów, ułatwiających przewożenie większej ilości ekwipunku, a także szeroki prześwit na opony.


  Fabrycznie wyposażono go w ogumienie WTB Riddler w rozmiarze 45c, które zastosowano na 28-calowych kołach i przystosowano tym do jazdy po zróżnicowanych nawierzchniach. Dla fanów większych wrażeń terenowych rower pozwala natomiast na założenie opon do nawet 2,2” z kołami 27,5”. W zróżnicowanych sytuacjach sprawdzi się również zastosowany na pokładzie RAGa napęd. To układ 1x11 z przerzutką SRAM Apex ze sprzęgłem gwarantującym stabilność na nierównościach i kasetą o rozpiętości 11-42T. Za zatrzymywanie w różnych warunkach odpowiadają natomiast hamulce tarczowe od Tektro, oparte o klasyczną linkę, z którą możliwa jest ich łatwa naprawa, nawet w dziczy, z dala od serwisu.


  NS Bikes RAG+ 3 jest gravelem o szerokim zastosowaniu. Pozwoli sprawnie poruszać się po drogach o zróżnicowanych nawierzchniach i łatwo dostosujesz go do własnych preferencji i stylu jazdy, niezależnie od którego zapewni Ci stabilność i wygodę.

   

  Inni klienci oglądali również