9 399,00 zł
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Kup na RATY 0%
Kod: Rower miejski Trek District 4 Equipped 2023
WzrostRozmiar
Od 155 cm do 165 cmS
Od 165 cm do 175 cmM
Od 175 cm do 186 cmL
Od 186 cm do 197 cmXL
Od 196 cm do 203 cmXXL

Rower miejski Trek District 4 Equipped 2023

9 399,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 19-23.07 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-4 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 23-31.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 23-31.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rower miejski Trek District 4 Equipped 2023

  DLA OSÓB CENIĄCYCH SOBIE KOMFORT I FUNKCJONALNOŚĆ

  District 4 Equipped jest nowoczesnym rowerem miejskim od Treka. Wyposażony w napęd oparty o pasek Gatesa został stworzony w celu ograniczenia obsługi serwisowej i jak najwygodniejszego użytkowania.

  KOMFORTOWA JAZDA

  Rama Alpha Smooth Aluminum jest nie tylko lekka, ale również stylowa i kompatybilna z pasem napędowym. Dodano do niej mocowania do akcesoriów, które będą pomocne podczas miejskich wycieczek. To tylny bagażnik, błotniki, stopka, mocowania na koszyki na bidony, blokada tylnego koła, a także oświetlenie, które sprawdzą się w czasie codziennego użytkowania i w różnych sytuacjach.

  BARDZO FUNKCJONALNY

  Napęd Gates CDX charakteryzuje się dużą wytrzymałością i brakiem konieczności regularnego serwisowania. Dodano do niego 8-biegową piastę Shimano Alfine, która pozwala na dobór odpowiednich przełożeń nawet na dłuższej wycieczce. W rowerze zastosowano również hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano MT200 i prądnicę w przedniej piaście.

  STYL I JAKOŚĆ WYKONANIA

  District 4 Equipped 2023 to stylowy rower miejski, który pozwala na wygodne pokonywanie codziennych tras i rekreacyjnych wycieczek. Jest w pełni wyposażony i w dużej mierze bezobsługowy, przez co zadowoli zwolenników codziennych dojazdów rowerowych i pozwoli zapomnieć o smarowaniu łańcucha.

  Trek District 4 Equipped 2023 to nie tylko komfort i funkcjonalność, ale także stylowy wygląd i wysoka jakość wykonania.

  Inni klienci oglądali również