64 000,00 zł
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Kup na raty
Kod: Rower szosowy Factor Ostro Vam Duke potestowy Kamila
Wzrost Rozmiar
163 - 175 cm 52

Rower szosowy Factor Ostro Vam Duke potestowy Kamila

64 000,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 19-23.07 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-4 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 23-31.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 23-31.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rower szosowy Factor Ostro Vam Duke potestowy Kamila

  Factor Ostro Vam Duke - Rower Szosowy z Serii "Za szybki dla kamery"

  Siema ekipa z "sprint-rowery.pl"! Kamil i NieKamil znowu w akcji, tym razem z rowerem, który przebija nasz standard "Podoba się dla mnie" - to Factor Ostro Vam Duke, czyli szosówka, która ma więcej mocy niż nasze żarty!

  To nie jest zwykły rower, to prędkość spakowana w karbon! Z ramą, która jest mieszanką trzech rodzajów węgla - TeXtreme®, Toray® i Nippon Graphite® - ten rower jest tak lekki, że musieliśmy go przytrzymać, bo chciał uciec na orbitę!

  Widelec Ostro? To jakby dać Formule 1 koła od roweru - niesamowita precyzja i reakcja na każdy Wasz ruch. A kierownica Black Inc? NieKamil mówi, że tak dobrze leży w dłoni, jakby była częścią ciała - no może poza jego sucharami.

  Napęd SRAM Red eTap AXS z pomiarem mocy w korbie to jak konsola do gier dla cyklistów - wszystko pod kontrolą i w zasięgu palców. I jeszcze koła Black INC Five Clincher z oponami Continental GP5000 - trzymają się asfaltu jak NieKamil dobrego żartu.

  I wiecie co? Dorzucamy Wam dwa koszyki Black INC, żebyście nie musieli wybierać między piciem a jazdą - macie to i to!

  Więc jeśli jesteście gotowi na rower, który jest piekielnie szybki, niesamowicie lekki i sztywny, ale przy tym niezwykle wygodny, to Ostro Vam Duke czeka. Ale uwaga - to jedyna sztuka! Więcej takich nie będzie, więc kto pierwszy, ten lepszy!

  Przejdźcie na "sprint-rowery.pl", gdzie ten demon prędkości czeka na swojego jeźdźca. Bądźcie szybcy, bądźcie jak Duke - bądźcie z nami!

  Inni klienci oglądali również