4 199,00 zł
5 499,00 zł
Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Bestseller Kup na raty
Kod: Rower szosowy Giant Contend AR 4 2023
RozmiarWzrost
S165 cm - 175 cm
M171 cm - 181 cm
M/L177 cm - 187 cm
L183 cm - 193 cm
XL189 cm - 199 cm

Rower szosowy Giant Contend AR 4 2023

4 199,00 zł
5 499,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 5 499,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 06-10.10 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-3 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 10-16.10 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 11-18.10 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rower szosowy Giant Contend AR 4 2023

  Contend AR 4 2023 to podstawowy model roweru szosowego typu all road w najnowszej kolekcji Gianta. To rower szosowy o wygodnej geometrii i większych możliwościach wyboru trasy pod kątem nawierzchni, który zabierze Cię poza asfaltowe drogi.

   

  Oparto go na aluminiowej ramie zapewniającej zrównoważoną i wszechstronną pozycję do wygodnej i jednocześnie wydajnej jazdy, a także wielofunkcyjność pod względem dużego prześwitu na opony o szerokości do 38mm, co przekłada się na szersze możliwości wyboru trasy. Uzupełnioną ją przednim widelcem z kompozytu, który pochłania drgania podczas jazdy po nierównej nawierzchni, a dzięki jego mocowaniu przy pomocy sterów OverDrive o większej średnicy zapewnia większą precyzję sterowania. Komfort jazdy podnosi także pochłaniająca drgania sztyca D-Fuse, czy żelowa owijka na kierownicy. Od strony napędowej rower wyposażono w komponenty z grupy szosowej Shimano Claris 2x8, z korbą FSA, który oferuje odpowiedni zakres przełożeń do jazdy po zróżnicowanych trasach, a hamulce tarczowe Tektro zwiększają pewność hamowania w każdych warunkach. Na ich dobrą pracę wpływa montaż kół przy pomocy sztywnych osi, co podnosi sztywność tego połączenia i kulturę pracy.

   

  Contend AR 4 jest zrównoważonym rowerem szosowym o szerszych możliwościach wyboru trasy. Pokonasz z nim ulubione drogi asfaltowe i odkryjesz nowe, bardziej przygodowe trasy poza gładką nawierzchnią.