3 519,00 zł
Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Kup na RATY 0%
Kod: Rower trekkingowy Trek Verve 1 EQ Lowstep 2022
Wzrost Rozmiar
Od 155 cm do 165 cm S
Od 165 cm do 175 cm M
Od 175 cm do 186 cm L

Rower trekkingowy Trek Verve 1 EQ Lowstep 2022

Ocena:
100% of 100
3 519,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 19-25.06 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-6 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 21.06-02.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 21.06-02.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rower trekkingowy Trek Verve 1 EQ Lowstep 2022

  Trek Verve 1 Equipped Lowstep, to hybrydowy rower, którym jazda po mieście da Ci mnóstwo radości. Dobrze sprawdzi się jako środek transportu do pracy, lub na zakupy, a jeszcze lepiej jako rower do weekendowej jazdy po ścieżce rowerowej. 

  No i umówmy się-wygląda bardzo elegancko!

  Trek Verve 1 Equipped Lowstep wyposażony jest w lekką aluminiową ramę, która jest nie tylko wytrzymała, ale oferuje też dobrą sztywność, nawet pomimo tego, że pozbawiona została górnej rury. W tej wersji wsiadanie na rower i schodzenie z niego są dużo łatwiejsze, co docenią nie tylko Panie, ale także osoby z większą nadwagą. Pozycja za kierownicą jest niemal wyprostowana, kierownice trzyma się pewnie, a rower prowadzi się bardzo stabilnie. Wygoda postawiona została na pierwszym miejscu!

  Wersja Equipped oznacza, że fabrycznie rower wyposażony jest w eleganckie błotniki, osłonę na korbę i zestaw świateł oraz bagażnik. Jeśli zechcesz używać go jako środek transportu na zakupy, to nie tylko bezpiecznie wrócisz wieczorem, ale też w łatwy sposób przewieziesz wszystko do domu na bagażniku. 

  Akcesoria są kompatybilne z systemem MIK, możesz więc dobrać dedykowane torby, kosze i sakwy, które zwiększają funkcjonalność Verve 1 do maksimum.

  Trek Verve 1 Equipped Lowstep to hybrydowy rower miejski, który równie dobrze sprawdzi się na niewymagających trasach poza miastem.

  Inni klienci oglądali również