79,90 zł
Ładuję...
Kod: SR-8072DR0A18067

Siodło Selle Royal Classic Moderate 60st. Moody unisex piankowe

79,90 zł
 • Zamów teraz - u Ciebie 23.04-02.05 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Siodło Selle Royal Classic Moderate 60st. Moody unisex piankowe

  Wygoda na każdej trasie

  Selle Royal Classic Moderate 60st. Moody to siodło, które oferuje niezrównany komfort podczas jazdy na rowerze. Dzięki odpowiedniemu wypełnieniu i innowacyjnym piankowym sprężynom, każda podróż staje się wyjątkowo przyjemna.

  Idealne dla różnych stylów jazdy

  Niezależnie od tego, czy preferujesz spokojne przejażdki po mieście, czy długie wycieczki poza miasto, siodło Moody jest odpowiednie dla każdego rowerzysty. Jego uniwersalny charakter sprawia, że pasuje zarówno mężczyznom, jak i kobietom.

  Miękkość i wsparcie

  Dzięki odpowiedniemu wypełnieniu siodła, zapewnione jest miękkie wsparcie podczas jazdy. Siodło redukuje nacisk na obszarach krytycznych, co przekłada się na wygodę i brak dyskomfortu.

  Trwałość i niezawodność

  Selle Royal to marka znana z trwałości i jakości swoich produktów. To siodło, na które zawsze możesz polegać, niezależnie od intensywności jazdy i warunków terenowych.

  Popraw jakość swojej jazdy

  Zainwestuj w komfort i wygodę podczas swoich przejażdżek na rowerze. Selle Royal Classic Moderate 60st. Moody to gwarancja, że każda podróż na dwóch kółkach stanie się jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

  Inni klienci oglądali również