90,00 zł
Ładuję...
S M L
Rozmiar  35 - 38 39 - 42 43 - 46

Skarpetki zimowe Assos

90,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 03-07.02 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Zamów teraz - u Ciebie 07-13.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas, czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 08-15.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki), czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
  Opis

  Stopy obok dłoni są pierwszą częścią ciała, która źle ubrana w zimie spowoduje u Ciebie dyskomfort w trakcie jazdy. Ze skarpetami zimowymi Assos zadbanie o to by było ciepło i sucho będzie znacznie prostsze. 

  Assos stworzyło te skarpetki z wyjątkowego materiału, który zapewni Ci izolacje na średnim poziomie, jednocześnie odprowadzając wilgoć zupełnie tak jak letnia skarpeta.

  Elastomer owinięty miękką bawełną zapewni ci odpowiednie przyleganie skarpet do nogi, a fotoluminescencyjne nici użyte w górnej części skarpety zwiększą Twoje bezpieczeństwo w warunkach niskiej widoczności na drodze.

  Skarpetki zimowe Assos uszyto w taki sposób, by pozbawić je całkowicie szwów i elementów, które mogłyby powodować Twój dyskomfort w trakcie jazdy. Mankiet da Ci uczucie lekkiej kompresji i nie będzie się zsuwał w dół w trakcie jazdy. 

  Skarpetki zimowe Assos to dobry wybór na długie zimowe treningi.