29,90 zł
Ładuję...

Skarpety Tiku Tiku

29,90 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 06-10.10 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-3 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 10-16.10 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 11-18.10 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Skarpety Tiku Tiku

  Kochani, wielu z Was, czekało na kolejny model naszych autorskich skarpet kolarskich. Obiecaliśmy, że spełnimy waszą prośbę i tak też zrobiliśmy. Parafrazując klasyka polskiego kina, u nas słowo droższe od piniendzy. 

  Przedstawiamy nasz najnowszy model skarpet kolarskich TIKU-TIKU. Tym razem skarpety są zgodnie z waszymi sugestiami o 5 cm krótsze od pierwszego modelu i w kolorze czarnym.

  Nad projektem pracował sztab najlepszych specjalistów oczywiście w naszym tajnym laboratorium. Myśleliście, że Ugniatacze mocy to szczyt technologii skarpetkowej? 

  W TIKU-TIKU poszłiśmy jeszcze dalej i jeszcze mocniej. 

  Jeszcze więcej dodatkowych watów i przyjemności z jazdy przy krótszej skarpecie. Czyli coś, co wszyscy kochamy. Więcej za mniej!

  Zmniejszyła się także ilość czynników, które należy spełnić, aby uzyskać dodatkowe waty. I tak: 

  • Dla uzyskania dodatkowych 5 watów do spełnienia mamy zaledwie 3329840329 warunków, a to łatwym rachunkiem okrągły miliard mniej niż przy Ugniataczach mocy.
  • Skarpety mają też wbudowany ukryty moduł, który może dać nam kolejne 10 watów mocy.
  • Żeby aktywować tryb TIKU-TIKU SUPER BOOST należy najpierw przejechać w nich zaledwie 5000 km i utrzymać taką średnią przez przynajmniej dwa lata. 

  Materiał, z którego wykonane są skarpety TIKU-TIKU, to wysokiej jakości włókna elastyczne, oddychające, które gwarantują doskonałą wentylację i odprowadzanie wilgoci. Dzięki temu Twoje stopy pozostaną suche i komfortowe nawet podczas długotrwałych treningów.

  Nieważne czy jeździsz zawodowo, amatorsko, czy raz na rok. Bądź TIKU-TIKU jak Kamil i NieKamil. 


  Wyprodukowane w Polsce