65,00 zł
Kod: 00083865_1_1

Smar do łańcucha Peaty's Link Lube All-Weather Premium 60ml

65,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Zamów teraz - u Ciebie 17-19.07 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-4 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 19-29.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 19-29.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Smar do łańcucha Peaty's Link Lube All-Weather Premium 60ml

  SOLIDNA OCHRONA ŁAŃCUCHA PRZED WSZYSTKIMI WARUNKAMI DZIĘKI SMAROWI PEATY'S LINK LUBE ALL-WEATHER PREMIUM 60ML!

  Twoja jazda na rowerze wymaga odpowiedniej ochrony łańcucha w każdych warunkach pogodowych, a Smar do łańcucha Peaty's Link Lube All-Weather Premium 60ml dostarcza niezawodnej ochrony i trwałego smarowania, co sprawia, że Twój rower jest gotowy na każdą przygodę.

  PREMIUM JAKOŚĆ

  Smar Peaty's Link Lube All-Weather Premium to gwarancja najwyższej jakości i ochrony dla Twojego łańcucha. Dzięki jego zaawansowanej formule, łańcuch pozostaje w doskonałym stanie w różnych warunkach atmosferycznych.

  Zastosowanie

  1. Zawsze dokładnie odtłuść napęd przed smarowaniem. Dla najlepszych rezultatów użyj Peaty's Drivetrain Degreaser.

  2. Upewnij się, że po odtłuszczeniu dokładnie spłukałeś łańcuch czystą wodą (zadaniem odtłuszczacza jest usuwanie smaru z łańcucha).

  3. Usuń z łańcucha jak najwięcej wody - wystarczy szybkie przetarcie czystą szmatką.

  4. Mocno potrząśnij butelką.

  5. Nałóż smar na łańcuch pedałując do tyłu (e-bike'i wymagają pedałowania do przodu na stojaku), upewniając się, że każde ogniwo jest pokryte.

  6. Obracaj korbą przez ok. 10 sekund, aby smar wniknął do łańcucha.

  7. Dokładnie wytrzyj nadmiar smaru z łańcucha za pomocą czystej szmatki.

  Inni klienci oglądali również