149,00 zł
Ładuję...
Kup na RATY 0%
Kod: 00086871_1_1

Smar do łańcucha Peaty's Link Lube Dry Refill Pouch 360ml

149,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Zamów teraz - u Ciebie 19-24.04 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 23.04-02.05 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 24.04-06.05 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Smar do łańcucha Peaty's Link Lube Dry Refill Pouch 360ml

  NAJLEPSZA OCHRONA DLA TWOJEGO ŁAŃCUCHA W SUCHYCH WARUNKACH - SMAR PEATY'S LINK LUBE DRY REFILL POUCH 360ML!

  Jeśli uwielbiasz jazdę w suchych warunkach i potrzebujesz efektywnego smaru do łańcucha, Smar Peaty's Link Lube Dry Refill Pouch 360ml to idealne rozwiązanie. Jego zaawansowana formuła zapewnia doskonałe smarowanie i ochronę łańcucha, nawet w najtrudniejszych warunkach.

  SPECJALISTYCZNA FORMUŁA DLA SUCHYCH WARUNKÓW

  Smar Peaty's Link Lube Dry Refill Pouch 360ml został opracowany specjalnie z myślą o jazdzie w suchych warunkach. Jego specjalistyczna formuła minimalizuje tarcie, co przekłada się na doskonałe smarowanie i trwałość łańcucha.

  OCHRONA PRZED KURZEM I PYŁEM

  W suchych warunkach kurz i pył są powszechne. Smar Peaty's Link Lube Dry działa jak ochronna bariera, chroniąc łańcuch przed negatywnym wpływem zanieczyszczeń, co przekłada się na dłuższą żywotność i wydajność łańcucha.

  ZWIĘKSZONA TRWAŁOŚĆ ŁAŃCUCHA

  Dzięki zmniejszonemu tarciu i minimalizacji zużycia, Smar Peaty's Link Lube Dry Refill Pouch 360ml zwiększa trwałość łańcucha. To niezastąpione narzędzie dla wymagających rowerzystów, którzy oczekują maksymalnej wydajności swojego roweru.

  PRAKTYCZNE OPAKOWANIE "REFILL POUCH" 360ML

  Zawartość 360ml to wystarczająca ilość smaru na długie trasy i intensywne wyprawy. Opatentowane opakowanie "refill pouch" jest praktyczne, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska.

  Inni klienci oglądali również