39,95 zł
47,00 zł
Ładuję...

Środek antykorozyjny Motorex Anti Rust Aerosol

39,95 zł
47,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 47,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Zamów teraz - u Ciebie 06-10.10 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-3 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 10-16.10 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 11-18.10 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Środek antykorozyjny Motorex Anti Rust Aerosol

  Motorex Środek Antykorozyjny Anti Rust Aerosol - szwajcarska jakość

  Produkt to bardzo silny odrdzewiacz o mocnych właściwościach penetrujących, dzięki czemu wnika w zardzewiałe metalowe elementy, rozluźniając je i usuwając wilgoć, a także zabezpieczając produkt przed korozją. Spray osusza, a jednocześnie hydrolizuje i smaruje produkt. Jest bardzo wydajny, a jego pojemność to 500 ml.

  Spray uniwersalny - sprawdzi się na wielu powierzchniach

  Produkt jest dedykowany wszystkim częściom, które potrzebują zabezpieczenia przed korozją. Ponadto smar jest przeznaczony do konserwacji narzędzi oraz ochrony metalowych powierzchni. Ponadto eliminuje piszczenie, a na zabezpieczonych powierzchniach pozostawia skuteczny film ochronny. Dużym atutem produktu jest jego uniwersalność, ponieważ może być stosowany na różnych powierzchniach.

  Sprawdzony przez tysiąc użytkowników, polecany przez rowerzystów

  Aerosol na rdzę jest to odpowiedni preparat antykorozyjny, który opóźnia procesy rdzewienia pojazdu. Hamuje rozprzestrzenianie się już zaistniałych wykwitów. Dużym atutem jest forma jego stosowania, ponieważ areozol jest niezwykle łatwy w aplikacji. Jest preparatem rzadkim, który głęboko penetruje i rozpuszcza rdzę. Sprawdza się jako czasowa ochrona antykorozyjna jednośladów, a także samochodów.

  Jak działa preparat?

  Preparat nie wymaga szczególnego przygotowania. Przed zastosowaniem wystarczy umyć jednoślad, wysuszyć go i na objętą rdzą powierzchnię zaaplikować aerozol. Konserwacja powinna być powtarzana raz w roku w miejscach zagrożonych działaniem rdzy. Preparat pod wpływem natryskiwania reaguje z wodą wypierając ją ze szczelin i usuwa utlenienia metalu.

  Inni klienci oglądali również