94,89 zł
Ładuję...
Kod: SB078010515

Torba podsiodłowa Scicon Elan 580 Small

94,89 zł
 • Zamów teraz - u Ciebie 22-30.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Torba podsiodłowa Scicon Elan 580 Small

  TORBA PODSIODŁOWA SCICON ELAN 580 SMALL - PRZESTRZEŃ, ELEGANCJA I NIEZAWODNOŚĆ W KAŻDEJ PODRÓŻY!

  Prezentujemy Ci Torbę podsiodłową Scicon Elan 580 Small - doskonałe połączenie przestronności, elegancji i niezawodności. Ta torba została stworzona z myślą o każdym rowerzyście, który ceni sobie porządek, styl i funkcjonalność podczas długich tras. 

  WIELKA PRZESTRZEŃ, MAŁE ROZMIARY

  Scicon Elan 580 Small to prawdziwa niespodzianka pod względem pojemności. Mimo kompaktowych rozmiarów, zapewnia wystarczającą przestrzeń na przechowywanie niezbędnych akcesoriów, narzędzi, dętek i innych niezbędnych przedmiotów podczas Twojej podróży rowerowej.

  ELEGANCKI I TRWAŁY DESIGN

  Wykonana z wysokiej jakości materiałów, torba podsiodłowa Scicon Elan 580 Small nie tylko prezentuje się stylowo, ale również jest wyjątkowo trwała. Solidne szwy, jakość materiałów i eleganckie wykończenie sprawiają, że ta torba sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających rowerzystów.

  Specyfikacja:

  • Wymiary: 6,5x7x14 cm
  • Waga: 80 gramów
  • Pojemność: 0,5 litra
  • Mieści jedną dętkę, naboje CO2, 2 łyżki do opon, zestaw łatek
  • Regulowany pasek z mocowaniem na rzep

  Konserwacja & Pielęgnacja

  NIE zalecamy prania torebki podsiodłowej w pralce. Może to być szkodliwe dla struktury i tkaniny produktu. Wyczyść torbę za pomocą ciepłej wody z łagodnym mydłem i gąbki lub miękkiej szczotki. Nie używaj ostrych środków chemicznych i szoruj ją jedynie miękką gąbką. Po upewnieniu się, że nieczystości zostały usunięte, dokładnie spłucz torbę wodą.
  Na koniec pozostaw torebkę do wyschnięcia na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Wentylacja jest kluczem do zapobiegnięcia zbyt długiemu zawilgoceniu torby.

  Inni klienci oglądali również