119,00 zł
Kup na RATY 0%
Kod: SB058140506

Torba podsiodłowa Scicon Pin 695 Large Quick Release

119,00 zł
 • Zamów teraz - u Ciebie 29.07-06.08 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Torba podsiodłowa Scicon Pin 695 Large Quick Release

  TORBA PODSIODŁOWA SCICON PIN 695 LARGE QUICK RELEASE - INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA, DUŻA POJEMNOŚĆ I SZYBKI DOSTĘP DO AKCESORIÓW!

  Mamy zaszczyt przedstawić Ci Torbę podsiodłową Scicon Pin 695 Large Quick Release - rewolucyjne rozwiązania, duża pojemność i błyskawiczny dostęp do wszystkich niezbędnych akcesoriów. Ta torba jest idealnym wyborem dla rowerzystów, którzy cenią sobie innowacyjność, styl i funkcjonalność. 

  INNOWACYJNY SYSTEM QUICK RELEASE

  Torba Scicon Pin 695 Large została wyposażona w nowoczesny system Quick Release, dzięki któremu montaż i demontaż stają się niezwykle szybkie i łatwe. To oznacza, że możesz dostosować się do zmieniających się warunków na trasie bez zbędnego tracenia czasu.

  DUŻA POJEMNOŚĆ NA WSZYSTKO, CO POTRZEBUJESZ

  Scicon Pin 695 Large oferuje imponującą przestrzeń na przechowywanie dętek, narzędzi, kluczy i innych niezbędnych akcesoriów. Bez trudu pomieścisz wszystko, co potrzebujesz na długie rowerowe wyprawy, pozostawiając miejsce na wygodę podróżowania.

  Specyfikacja: 

  • Wymiary: 7,5x5,5x14 cm
  • Waga: 160 gramów
  • Pojemność: 0,6 litra
  • Tkany nylon z odblaskową lamówką 
  • Pasuje do jednej dętki, małe narzędzie wielofunkcyjne, dwóch nabojów CO2, zestawu łatek
  • Opatentowany system szybkiego montażu Roller 2.1

  Pielęgnacja & Konserwacja 

  NIE zalecamy prania torebki podsiodłowej w pralce. Może to być szkodliwe dla struktury i tkaniny produktu. Wyczyść torbę za pomocą ciepłej wody z łagodnym mydłem i gąbki lub miękkiej szczotki. Nie używaj ostrych środków chemicznych i szoruj ją jedynie miękką gąbką. Po upewnieniu się, że nieczystości zostały usunięte, dokładnie spłucz torbę wodą.Na koniec pozostaw torebkę do wyschnięcia na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Wentylacja jest kluczem do zapobiegnięcia zbyt długiemu zawilgoceniu torby.

  Inni klienci oglądali również