599,00 zł
Kup na RATY 0%
Kod: TP504000509

Torba Scicon Bicycle Hamlet

599,00 zł
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 29.07-06.08 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Torba Scicon Bicycle Hamlet

  Odkryj nowy wymiar wygody z Torbą Scicon Bicycle Hamlet!

  Rozpocznij podróż w świat bezpieczeństwa i funkcjonalności z torbą Scicon Bicycle Hamlet. Dzięki najnowszym innowacjom i solidnej konstrukcji, ta torba spełni wszystkie Twoje oczekiwania dotyczące przechowywania i transportu sprzętu rowerowego.

  Solidna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo Twojego roweru

  Zaprojektowana z myślą o maksymalnej ochronie, torba Scicon Bicycle Hamlet wykonana jest z wytrzymałego materiału, który skutecznie chroni Twój rower przed uderzeniami, zarysowaniami i warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo, system mocowania roweru wewnątrz torby zapewnia stabilność podczas transportu.

  Łatwy dostęp i szybkie pakowanie

  Dzięki inteligentnemu projektowi, torba Scicon Bicycle Hamlet umożliwia szybkie i wygodne pakowanie Twojego roweru. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, masz pewność, że proces przygotowania do podróży zajmie Ci minimalną ilość czasu, pozostawiając więcej czasu na same przyjemności z jazdy.

  Wygodny transport w dowolne miejsce

  Zintegrowane kółka i wygodne uchwyty sprawiają, że torba Scicon Bicycle Hamlet jest łatwa do przenoszenia i manewrowania w każdym środowisku. Bez względu na to, czy udajesz się na lokalny wyścig czy planujesz rowerową eskapadę poza miasto, torba ułatwi Ci transport i pozwoli cieszyć się pełną swobodą podróżowania.

  Inni klienci oglądali również