2 799,00 zł
3 399,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 3 399,00 zł
Kup na raty TANIEJ
Kod: EL0171007

Trenażer Elite Direto X interaktywny 2022/2023

2 799,00 zł
3 399,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 3 399,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 17-19.07 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-4 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 19-29.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 19-29.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Trenażer Elite Direto X interaktywny 2022/2023

  Co może Ci zaoferować nowy trenażer Elite Direto X?

  Odpowiedź brzmi: moc, dokładność, ciszę, stabilność podczas treningu. OTS (Optyczny czujnik momentu obrotowego) zapewnia Direto X wysoką dokładność danych podczas treningu - innowacyjny zintegrowany miernik mocy wykrywa moc wyjściową z dokładnością lepszą o 0,5% w porównaniu do Direto. Im mocniejszy jest trenażer, tym wyższe nachylenie jest w stanie zasymulować.

  Właśnie dlatego Direto X jest mocniejszy od Direto, symuluje nachylenia do 18%. Jest idealny, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających rowerzystów. W porównaniu do swojego poprzednika Direto X automatycznie dostosowuje opór i symuluje najtrudniejsze wzniesienia, nawet do 18% . 4% więcej niż to, co mógł zrobić Direto.

  Dlatego Direto X osiąga zwiększoną moc wyjściową 2100 W przy prędkości 40 km / h. Ten niespotykany poziom mocy zapewnia doskonałe wyniki nawet podczas szczególnie intensywnych sesji treningowych. Będziesz w stanie sprawdzić wszystkie swoje poprzednie sesje treningowe, przeprowadzić testy, wszystko po to aby ocenić swój poziom wytrenowania. Dzięki Direto X możesz skorzystać z dowolnego rodzaju treningu.

  Direto X zapewnia całkowitą kompatybilność z rowerami szosowymi i MTB. Nowy Direto X ma fabrycznie zamontowaną osłonę łańcucha, kompatybilną z przerzutkami z długimi wózkiem i 12-rzędowymi kasetami. Direto X jest kompatybilne z Elite My E-Training (dostępna jest bezpłatna 12-miesięczna subskrypcja) lub za pośrednictwem innych platform do jazdy na rowerze stacjonarnym, takich jak Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Bikevo, Kinomap i wiele innych.

  Produkt pochodzi z polskiej dystrybucji i posiada 24 miesiące gwarancji, co w przypadku ewentualnych napraw gwarancyjnych nie generuje dodatkowych problemów.

  Inni klienci oglądali również