2 799,00 zł
3 399,00 zł
Ładuję...

Trenażer Elite Direto X interaktywny 2022/2023

2 799,00 zł
3 399,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 07-09.02 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Zamów teraz - u Ciebie 09-15.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas, czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 10-17.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki), czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
  Opis

  Co może Ci zaoferować nowy trenażer Elite Direto X?

  Odpowiedź brzmi: moc, dokładność, ciszę, stabilność podczas treningu. OTS (Optyczny czujnik momentu obrotowego) zapewnia Direto X wysoką dokładność danych podczas treningu - innowacyjny zintegrowany miernik mocy wykrywa moc wyjściową z dokładnością lepszą o 0,5% w porównaniu do Direto. Im mocniejszy jest trenażer, tym wyższe nachylenie jest w stanie zasymulować.

  Właśnie dlatego Direto X jest mocniejszy od Direto, symuluje nachylenia do 18%. Jest idealny, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających rowerzystów. W porównaniu do swojego poprzednika Direto X automatycznie dostosowuje opór i symuluje najtrudniejsze wzniesienia, nawet do 18% . 4% więcej niż to, co mógł zrobić Direto.

  Dlatego Direto X osiąga zwiększoną moc wyjściową 2100 W przy prędkości 40 km / h. Ten niespotykany poziom mocy zapewnia doskonałe wyniki nawet podczas szczególnie intensywnych sesji treningowych. Będziesz w stanie sprawdzić wszystkie swoje poprzednie sesje treningowe, przeprowadzić testy, wszystko po to aby ocenić swój poziom wytrenowania. Dzięki Direto X możesz skorzystać z dowolnego rodzaju treningu.

  Direto X zapewnia całkowitą kompatybilność z rowerami szosowymi i MTB. Nowy Direto X ma fabrycznie zamontowaną osłonę łańcucha, kompatybilną z przerzutkami z długimi wózkiem i 12-rzędowymi kasetami. Direto X jest kompatybilne z Elite My E-Training (dostępna jest bezpłatna 12-miesięczna subskrypcja) lub za pośrednictwem innych platform do jazdy na rowerze stacjonarnym, takich jak Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Bikevo, Kinomap i wiele innych.

  Produkt pochodzi z polskiej dystrybucji i posiada 24 miesiące gwarancji, co w przypadku ewentualnych napraw gwarancyjnych nie generuje dodatkowych problemów.