6 499,00 zł
Kup na RATY 0%
Kod: WFBKTR9B1

Trenażer Wahoo Kickr Rollr Smart Trainer + Powrlink Zero Left Sided Bundle

6 499,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 25-29.07 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-4 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 29.07-06.08 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 29.07-06.08 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Trenażer Wahoo Kickr Rollr Smart Trainer + Powrlink Zero Left Sided Bundle

  Zaawansowana symulacja terenu

  Trenażer Wahoo Kickr Rollr Smart Trainer + Powrlink Zero Left Sided Bundle oferuje zaawansowaną symulację terenu, pozwalającą na realistyczne odtworzenie różnych warunków jazdy. Dzięki temu możesz doskonalić swoje umiejętności na rowerze w warunkach zbliżonych do rzeczywistych. Dzięki zastosowaniu Powrlink Zero Left Sided Bundle, masz możliwość dokładnego monitorowania wydajności treningowej, szczególnie skupiając się na lewej stronie ciała, co pozwala na bardziej precyzyjne analizy i doskonalenie techniki pedałowania.

  Inteligentne dostosowanie oporu

  Dzięki inteligentnemu systemowi dostosowującemu opór w czasie rzeczywistym, trenażer Kickr Rollr Smart Trainer + Powrlink Zero Left Sided Bundle automatycznie reaguje na Twoje wysiłki podczas treningu, zapewniając dynamiczne doświadczenia jazdy.

  Łatwa integracja z aplikacjami treningowymi

  Ten trenażer jest kompatybilny z różnymi aplikacjami treningowymi, co umożliwia wybór preferowanych programów treningowych, monitorowanie postępów oraz udział w wyścigach online.

  Specyfikacja

  KICKR ROLLR, łącząc w sobie odczucia prawdziwej jazdy z naturalnym ruchem rolek, ułatwia przejście z jazdy na świeżym powietrzu do treningu w pomieszczeniu.
  Nic nie dorówna wygodnemu treningowi i naturalnemu odczuciu jazdy, jakie zapewniają rolki. Dzięki podwójnej konstrukcji rolek, oporowi kontrolowanemu przez aplikację, ulepszonym funkcjom bezpieczeństwa i możliwości dodania treningu opartego na mocy, KICKR ROLLR uwalnia tylne koło, aby zapewnić bardzo płynne, naturalne odczucia z jazdy, których oczekują rowerzyści, z udowodnionymi zaletami wydajności, które może zapewnić tylko Wahoo.

  • W uchwycie KICKR ROLLR zmieści się opona o szerokości do 53 mm. Dzięki niemu rower stabilnie utrzymuje się w pozycji pionowej jednocześnie dając poczucie bezpieczeństwa w trakcie treningu.
  • KICKR ROLLR może otrzymywać automatyczne aktualizacje oprogramowania poprzez aplikację Wahoo Fitness. Licznik rowerowy ELEMNT bezpośrednio kontroluje obciążenie trenażera na podstawie przejechanych tras zewnętrznych, zaplanowanych treningów lub na zadanej mocy.
  • Połącz się z pedałami z pomiarem mocy Wahoo POWRLINK ZERO, aby móc sterować obciążeniem. ROLLR umożliwia trening z taką samą precyzją zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.
  Inni klienci oglądali również