75,65 zł
89,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 89,00 zł
Ładuję...
TANIEJ
Kod: Uchwyt do zapięcia rowerowego Hiplok Ankr Mini

Uchwyt do zapięcia rowerowego Hiplok Ankr Mini

75,65 zł
89,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 89,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 30.05-05.06 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-6 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 03-12.06 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 03-12.06 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Uchwyt do zapięcia rowerowego Hiplok Ankr Mini

  Hiplok Ankr Mini to skondensowana wersja popularnej kotwy zabezpieczającej Hiplok Ankr, oferująca tę samą wysoką jakość i bezpieczeństwo w znacznie bardziej kompaktowej formie. Ten uchwyt do zapięcia został specjalnie zaprojektowany, aby zabezpieczać rowery, skutery oraz hulajnogi elektryczne, będąc idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących skutecznego, ale niezajmującego dużo miejsca zabezpieczenia. Jego cylindryczny korpus wykonany ze stali, pokryty jest zewnętrzną powłoką z wzmocnionego nylonu, zapewniając wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne oraz próby manipulacji.

  Unikalna konstrukcja Hiplok Ankr Mini pozwala na łatwą zmianę miejsca montażu, co jest szczególnie przydatne w dynamicznych środowiskach miejskich, gdzie przestrzeń do przechowywania może się zmieniać. Kompaktowe wymiary kotwy, średnica 50 mm i głębokość 50 mm, sprawiają, że jest ona dyskretna i nie zajmuje dużo miejsca, co jest kluczowe w ciasnych przestrzeniach. Mimo swojego niewielkiego rozmiaru, Hiplok Ankr Mini waży 320 g, co świadczy o solidności wykonania i wytrzymałości materiałów.

  W zestawie z Hiplok Ankr Mini znajdują się dwa wytrzymałe mocowania, które umożliwiają stabilne i bezpieczne przytwierdzenie kotwy do różnych powierzchni. Łatwość instalacji sprawia, że ten produkt jest dostępny dla każdego, bez względu na umiejętności techniczne. Hiplok Ankr Mini to doskonały wybór dla osób, które potrzebują solidnego zabezpieczenia, ale nie dysponują dużą przestrzenią lub pragną dyskretnego, ale efektywnego rozwiązania do ochrony swoich pojazdów przed kradzieżą.

   

   

  Instrukcja montażu pod tym linkiem.