1 679,00 zł
Ładuję...
Kup na RATY 0%
Kod: 00083795_1_1

Wentyle Peaty's X Chris King (MK2) Workshop Pack 42mm

1 679,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 17-22.04 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 19-29.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 22-30.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Wentyle Peaty's X Chris King (MK2) Workshop Pack 42mm

  Doskonała wydajność i styl w jednym zestawie

  Chcesz podkręcić wydajność swojego roweru i nadać mu niepowtarzalny charakter? Poznaj Wentyle Peaty's X Chris King (MK2) Workshop Pack 42mm – kompletny pakiet, który zapewni Ci zarówno doskonałą funkcjonalność, jak i wyjątkowy design. Ta współpraca dwóch renomowanych marek gwarantuje nie tylko niezawodność, ale również stylowy wygląd Twojego roweru.

  Optymalne rozwiązania dla lepszych wrażeń z jazdy

  Te wentyle są nie tylko estetycznym dodatkiem, ale również kluczowym elementem wpływającym na wydajność i kontrolę podczas każdej jazdy. Dzięki 42-milimetrowej długości, zapewniają optymalną aerodynamikę oraz precyzyjne sterowanie, co przekłada się na wygodę i lepsze wrażenia podczas użytkowania.

  Solidność, niezawodność, kompleksowość

  Peaty's X Chris King (MK2) Workshop Pack 42mm to nie tylko wentyle – to kompletny zestaw, który spełni Twoje oczekiwania. Ich solidna konstrukcja zapewnia niezawodność w każdych warunkach, niezależnie od terenu czy intensywności jazdy. W zestawie znajdziesz także narzędzia umożliwiające samodzielny montaż i serwisowanie, dając Ci kontrolę nad każdym aspektem swojego roweru.

  Inwestycja w doskonałość rowerowego doświadczenia

  Wybierz Wentyle Peaty's X Chris King (MK2) Workshop Pack 42mm i podnieś poziom wydajności swojego roweru na wyższy poziom. To nie tylko zestaw wentyli - to klucz do lepszych wrażeń podczas każdej trasy. Zainwestuj w wyjątkowy pakiet, który zapewni Ci zarówno niezawodność, jak i stylowość podczas każdej przygody rowerowej!

  Instrukcja
  (1) Zdejmij kapturek, o-ring i nakrętkę
  (2) Włóż wentyl do otworu w obręczy
  (3) Wsuń o-ring na korpus wentyla
  (4) Nakręć nakrętkę na korpus wentyla
  (5) Ręcznie dokręć nakrętkę do oporu
  (6) Nakręć kapturek na wentyl

  Inni klienci oglądali również