67,15 zł
79,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 79,00 zł
Ładuję...
TANIEJ
Kod: Wodoodporna wkładka do plecaka Osprey Ultralight Dry Sack 3L

Wodoodporna wkładka do plecaka Osprey Ultralight Dry Sack 3L

67,15 zł
79,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 79,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 30.05-05.06 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-6 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 03-12.06 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 03-12.06 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Wodoodporna wkładka do plecaka Osprey Ultralight Dry Sack 3L

  Niezawodna Wodoodporna Wkładka

  Zapewnij sobie niezawodną ochronę przed deszczem i wilgocią dzięki wkładce do plecaka Osprey Ultralight Dry Sack 3L. Dzięki niej, Twój sprzęt pozostanie suchy nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

  Wytrzymałe Materiały Wodoodporne

  Stworzona z najwyższej jakości materiałów, ta wkładka zapewnia nie tylko wodoodporność, ale także trwałość, chroniąc Twoje rzeczy przed przypadkowymi uszkodzeniami.

  Doskonała Praktyczność

  Zapomnij o obawach związanych z wilgocią czy deszczem. Dzięki lekkości i wygodnej konstrukcji wkładki Osprey Ultralight Dry Sack 3L, masz pewność, że Twój sprzęt pozostanie suchy i bezpieczny podczas każdej wyprawy rowerowej.

  Uniwersalny Rozmiar

  Wielkość 3 litrów sprawia, że wkładka doskonale sprawdzi się do przechowywania najważniejszych rzeczy, takich jak elektronika, dokumenty czy odzież. Jest idealnym dodatkiem do każdego plecaka, niezależnie od jego rozmiaru czy przeznaczenia.

  Wybierz Bezpieczeństwo i Wygodę

  Nie ryzykuj mokrego sprzętu podczas Twoich rowerowych przygód. Wybierz wkładkę do plecaka Osprey Ultralight Dry Sack 3L, gwarancję suchej i bezpiecznej podróży, nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

  Inni klienci oglądali również