99,00 zł
Kod: Zapięcie łańcuchowe Abus Ivera Chain 7210 7mm/85cm

Zapięcie łańcuchowe Abus Ivera Chain 7210 7mm/85cm

Ocena:
100% of 100
99,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 17-19.07 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-4 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 19-29.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 19-29.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Zapięcie łańcuchowe Abus Ivera Chain 7210 7mm/85cm

  Zabezpiecz swój rower przed niepowołanymi rękoma z zapięciem Abus Ivera Chain 7210. To ochrona przed kradzieżą w formie łańcucha z wysokiej jakości hartowanej stali, który umieszczono w elastycznej osłonie i stworzono zgodnie z najwyższymi standardami jakości, znanymi z produktów ABUSa.


  IvyTex to technologia stosowana do ochrony ruchomych elementów przed zużyciem i warunkami zewnętrznymi. To osłona z tworzywa sztucznego, którą użyto do okrycia łańcucha, aby zabezpieczyć go przed wilgocią, lub olejem, co zapobiega korozji. Do tego jest wytrzymała, podnosząc ochronę antykradzieżową, ale co ważniejsze - zabezpiecza lakier ramy i elementów roweru przed przetarciem o metalowe elementy łańcucha. Tkanina high-tech, z której ją wykonano odznacza się wysoką elastycznością i żywotnością.


  Sam łańcuch wykonano z wysokiej jakości hartowanej stali. Posiada czworokątny kształt i średnicę 7 mm. Wyposażono go w równie wysokiej jakości elementy blokujące i zamek, który obsługiwany jest przy pomocy kluczyka. W zależności od wariantu ma długość 85 lub 110 cm i masę od 1300g. Dodatkowo jest kompatybilny z uchwytami do roweru od Abusa.


  ABUS Ivera Chain 7210 jest zabezpieczeniem rowerowym do wykorzystania w trakcie miejskich dojazdów, w różnych warunkach atmosferycznych. Według producenta zalecane jest na sytuacje o “niskim i średnim ryzyku kradzieży”. Dzięki formie łańcucha bez problemu przypniesz nim rower w dowolnym miejscu, a zewnętrzna osłona nie pozwoli na przetarcie lakieru, gdy poprowadzisz go pomiędzy elementami roweru.

   

  Inni klienci oglądali również