779,00 zł
Ładuję...
Kup na RATY 0%
Kod: 00085785_1_1

Zapięcie łańcuchowe Hiplok DXXL

779,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 19-25.06 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-6 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 21.06-02.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 21.06-02.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Zapięcie łańcuchowe Hiplok DXXL

  Zapięcie łańcuchowe Hiplok DXXL jest kwintesencją wytrzymałości i bezpieczeństwa w świecie zabezpieczeń rowerowych. To mocarne zabezpieczenie, które łączy w sobie siłę 14mm łańcucha Hiplok XL z niezłomnością D-locka Hiplok DX, oferując użytkownikom wyjątkowy poziom ochrony. Posiadając ocenę Sold Secure na poziomie DIAMOND, najwyższym możliwym do osiągnięcia w systemie certyfikacji brytyjskiej organizacji zajmującej się testowaniem zamków rowerowych, Hiplok DXXL spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających rowerzystów, którzy potrzebują maksymalnego zabezpieczenia.

  Szekla o grubości 14 mm wykonana z hartowanej stali premium gwarantuje odporność na przecięcie i wyważenie, co jest kluczowe w miejscach publicznych, gdzie ryzyko kradzieży jest wysokie. Zabezpieczenie jest pokryte gumowaną powłoką, która chroni ramę roweru przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami, które mogą wystąpić podczas zabezpieczania czy transportu. Zapięcie Hiplok DXXL waży 6 kg, co świadczy o solidności użytych materiałów i zapewnia pewność, że rower pozostanie tam, gdzie go zostawisz.

  Zestaw z zapięciem łańcuchowym Hiplok DXXL zawiera trzy wymienne kodowane klucze, co zwiększa wygodę użytkowania i stanowi dodatkowe zabezpieczenie w przypadku utraty dostępu do zamka. Co więcej, Hiplok oferuje dożywotnią gwarancję* na swoje produkty, co jest nie tylko wyrazem zaufania w ich jakość, ale również znaczącym czynnikiem decydującym przy wyborze odpowiedniego zabezpieczenia. Zapięcie łańcuchowe Hiplok DXXL to inwestycja, która zapewnia spokój ducha i ochronę dla Twojego roweru na lata.

  Główne cechy i zalety

  • Ocena Sold Secure na poziomie DIAMOND
  • Połączenie 14mm łańcucha Hiplok XL i D-lock Hiplok DX
  • Szekla 14mm z hartowanej stali premium
  • Gumowana powłoka chroniąca ramę
  • Waga 6 kg
  • Zestaw zawiera 3 wymienne kodowane klucze
  • Dożywotnia gwarancja Hiplock*
  Inni klienci oglądali również