349,00 zł
Ładuję...
Kup na RATY 0%
Kod: PR090105013

Zestaw toreb Scicon Travel Packing Cube Set

349,00 zł
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 22-30.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Zestaw toreb Scicon Travel Packing Cube Set

  Zestaw toreb Scicon Travel Packing Cube Set - Idealne Rozwiązanie dla Twojej Podróży

  Porządek w bagażu podczas podróży to marzenie każdego podróżnika. Teraz możesz to marzenie spełnić dzięki zestawowi toreb Scicon Travel Packing Cube Set. Zapomnij o nieporządku w walizce i trudnościach z odnalezieniem potrzebnych rzeczy. Ten zestaw toreb pozwoli Ci zorganizować swoje rzeczy w prosty i efektywny sposób.

  Najważniejsze cechy:

  1. Wytrzymały materiał

  Torebki wykonane są z wytrzymałego poliestru odpornego na rozerwanie. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoje rzeczy będą bezpieczne podczas podróży. Nie musisz już martwić się o uszkodzenia czy przecieki.

  2. Trzy różne rozmiary

  Zestaw zawiera trzy różne rozmiary toreb, które pozwolą Ci idealnie dostosować organizację Twojego bagażu do swoich potrzeb. Duża torba o wymiarach 30x40x10 cm, średnia torba o wymiarach 25x33x10 cm i mała torba o wymiarach 14x25x7 cm. Bez względu na to, czy podróżujesz na krótki weekend czy dłuższe wakacje, te torebki pomogą Ci uporządkować swoje rzeczy.

  3. Skuteczna organizacja

  Dzięki tym torebkom unikniesz chaotycznego rozpakowywania i pakowania podczas każdej podróży. Każda torba ma wygodny zamek błyskawiczny, który ułatwia dostęp do jej zawartości. Teraz możesz mieć osobne torebki na odzież, buty, kosmetyki i inne akcesoria, co pozwoli Ci zachować porządek i oszczędzi czas.

  Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym podróżnikiem, czy po prostu lubisz, gdy wszystko jest uporządkowane, zestaw toreb Scicon Travel Packing Cube Set to niezbędny element Twojej wyprawowej wyposażenia. Daj sobie komfort i organizację, jakiej zasługujesz podczas podróży.

  Inni klienci oglądali również