3 999,00 zł
Ładuję...
Kup na RATY 0%
Kod: WFCC5B_WFPRX1L55

Zestaw Wahoo Super Bundle - licznik Elemnt Bolt Bundle + pedały Powrlink Zero Left

3 999,00 zł
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 26.04-08.05 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Zestaw Wahoo Super Bundle - licznik Elemnt Bolt Bundle + pedały Powrlink Zero Left

  Śledzenie danych w czasie rzeczywistym

  Zestaw Wahoo Super Bundle z licznikiem Elemnt Bolt Bundle i pedałami Powrlink Zero Left oferuje niezrównaną precyzję w śledzeniu i analizowaniu Twojej jazdy. Licznik Elemnt Bolt Bundle dostarcza w czasie rzeczywistym wszystkich kluczowych informacji na wyraźnym wyświetlaczu, podczas gdy pedały Powrlink Zero Left zapewniają szczegółowe dane o sile pedałowania. Zestaw Wahoo Super Bundle został zaprojektowany z myślą o prostocie obsługi. Łatwa instalacja i konfiguracja pozwalają szybko rozpocząć korzystanie z zaawansowanych funkcji, niezależnie od poziomu doświadczenia w jeździe.

  Precyzyjne pomiary mocy

  Pedały Powrlink Zero Left to rewolucyjne rozwiązanie dla kolarzy. Dzięki dokładnym pomiarom mocy, pozwalają one śledzić wydajność pedałowania w czasie rzeczywistym. To idealne narzędzie do optymalizacji treningu i poprawy techniki jazdy.

  Inteligentne wsparcie dla każdej wyprawy

  Licznik Elemnt Bolt Bundle to nie tylko urządzenie do zbierania danych. Zawiera mapy, nawigację, powiadomienia o powietrzu, a także jest kompatybilny z wieloma aplikacjami, zapewniając inteligentne wsparcie w każdej wyprawie.

  Specyfikacja

  • Zbudowany na najnowocześniejszej platformie pedałów SPEEDPLAY ZERO platformie pedałów, POWRLINK ZERO dostarcza dokładne dane dotyczące mocy i kadencji w zaawansowanym, sprawdzonym w wyścigach pedale.To potężne połączenie daje w efekcie inteligentny pedał, który pomaga rowerzystom zoptymalizować swoje osiągi poprzez dostarczanie dokładnych danych mocy, niezrównaną możliwość regulacji i doskonały transfer mocy.
  • Umieszczenie miernika mocy w pedałach przekłada się na możliwość bezproblemowego przekładania go pomiędzy rowerami, a tym samym umożliwienie trenowania z pomiarem mocy niezależnie od wybranego roweru.
  • POWRLINK ZERO zapewnia dokładną moc w różnych temperaturach. Pedały automatycznie kalibrują się do temperatury otoczenia na początku jazdy, pozwalając Ci skupić się i czerpać z niej przyjemność.
  • Obustronne czujniki w pedałach POWRLINK ZERO zapewniają dokładny odczyt rozkładu mocy. Niezależnie od tego, czy wracasz po kontuzji, czy próbujesz poprawić wydajność pedałowania, dane te mogą być nieocenione przy pomiarze efektywności pedałowania.
  • Sparuj zaawansowany system pedałów POWRLINK ZERO z resztą ekosystemu Wahoo dla najbardziej połączonych doświadczeń treningowych. Śledź swoje pomiary na zewnątrz za pomocą urządzeń ELEMNT (oraz z innymi kompatybilnymi licznikami) lub sparuj z trenażerem KICKR, aby uzyskać spójne dane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.
  • Akumulator zapewnia do 75 godzin żywotności i pozwala na długie jazdy. Ostrzeżenie o niskim poziomie energii będzie wyświetlane na licznikach ELEMNT oraz aplikacji Wahoo Fitness App, a także za pomocą diod LED w korpusie.
  Inni klienci oglądali również