99,90 zł
Ładuję...
Kod: ATR-1281-4110

Nóżka centralna Atran Velo REX HOLLAND E-BIKE HEAVY DUTY 24"-28" regulowana

99,90 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Zamów teraz - u Ciebie 19-24.04 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 23.04-02.05 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 24.04-06.05 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Nóżka centralna Atran Velo REX HOLLAND E-BIKE HEAVY DUTY 24"-28" regulowana

  Solidna konstrukcja

  Nóżka centralna Atran Velo REX HOLLAND E-BIKE HEAVY DUTY to niezawodne rozwiązanie dla rowerów elektrycznych. Zbudowana z wytrzymałego materiału, ta regulowana nóżka gwarantuje solidne podparcie podczas postoju, nawet dla cięższych modeli e-rowerów.

  Regulowana długość

  Dzięki regulowanej długości, nóżkę można dostosować do różnych rozmiarów kół (24"-28"), co sprawia, że jest uniwersalnym rozwiązaniem dla różnych typów rowerów elektrycznych.

  Łatwa regulacja

  Prosta obsługa i łatwa regulacja sprawiają, że korzystanie z nóżki centralnej Atran Velo REX HOLLAND E-BIKE HEAVY DUTY jest bardzo wygodne. Bezpiecznie zaparkuj swój e-rower z pomocą solidnej nóżki.

  Ektremalnie szeroki kąt podparcia dający dużą stabilność. Wykonana z aluminium. Łatwy montaż. Posiada ochronę korby. Regulowana długość. Mocowana centralnie za mufą suportu. Antypoślizgowe wykończenie na dolnej powierzchni podpórki.

  Inni klienci oglądali również