89,90 zł
Kod: ATR-1240-F-71

Nóżka tylna Atran Velo MOOVEABLE FLEX 24"-28" regulowana uniwersalna

89,90 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Zamów teraz - u Ciebie 19-23.07 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-4 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 23-31.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 23-31.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Nóżka tylna Atran Velo MOOVEABLE FLEX 24"-28" regulowana uniwersalna

  Regulacja Uniwersalna dla Różnych Modeli Rowerów

  Nóżka tylna Atran Velo MOOVEABLE FLEX to idealne rozwiązanie dla rowerów o średnicy kół od 24" do 28". Jej regulowana długość została zaprojektowana w duchu uniwersalności, umożliwiając łatwe dostosowanie do różnych modeli rowerów.

  Lekka Konstrukcja dla Minimalnego Dodatkowego Obciążenia

  Konstrukcja nóżki wykonana z aluminium sprawia, że jest ona nie tylko lekka, ale także wytrzymała. Odporna na warunki atmosferyczne i obciążenia, gwarantuje stabilność podczas postoju, jednocześnie minimalizując dodatkowe obciążenie roweru.

  Elastyczność Dostosowania do Warunków Terenowych

  Dzięki elastycznej regulacji długości nóżki, dostosujesz ją do konkretnych warunków terenowych. To rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno na szosach, jak i w terenie, zapewniając bezpieczne i stabilne parkowanie roweru.

  Elegancka Czarna Kolorystyka

  Estetyczna, czarna kolorystyka nóżki doskonale komponuje się z każdym stylem roweru, dodając mu elegancji. Nie tylko funkcjonalna, ale także estetyczna - nóżka Atran Velo MOOVEABLE FLEX to doskonałe połączenie.

  Bardzo wytrzymała, uniwersalna podpórka rowerowa MOOVEABLE FLEX. Wykonana z aluminium. Łatwy i szybki montaż. Regulacja długości poprzez naciśnięcie tylko jednego przycisku. Montowana na oś tylnego koła. Antypoślizgowe wykończenie na dolnej powierzchni podpórki.

  Inni klienci oglądali również