99,90 zł
Ładuję...
Kod: ATR-1226-BL41

Nóżka tylna Atran Velo STYLO DV E-BIKE 26"-29" regulowana 18mm zewnętrzna

99,90 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Zamów teraz - u Ciebie 19-24.04 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 23.04-02.05 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 24.04-06.05 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Nóżka tylna Atran Velo STYLO DV E-BIKE 26"-29" regulowana 18mm zewnętrzna

  Regulacja zewnętrzna dla prostoty ustawienia

  Nóżka tylna Atran Velo STYLO DV E-BIKE została zaprojektowana z myślą o rowerach elektrycznych o średnicy kół od 26" do 29". Dzięki regulacji zewnętrznej o średnicy 18mm, ustawienie jej jest niezwykle proste, co sprawia, że korzystanie z roweru elektrycznego staje się jeszcze bardziej komfortowe.

  Lekka i wytrzymała konstrukcja

  Konstrukcja nóżki wykonana z lekkiego aluminium gwarantuje trwałość oraz odporność na warunki atmosferyczne. Minimalizuje dodatkowe obciążenie roweru, co jest szczególnie istotne w przypadku rowerów elektrycznych.

  Stabilność podczas postoju

  Nóżka Atran Velo STYLO DV E-BIKE zapewnia stabilność podczas postoju, dzięki czemu parkowanie roweru staje się łatwiejsze i bardziej pewne. Regulacja długości umożliwia dostosowanie do różnych warunków terenowych, zwiększając funkcjonalność nóżki.

  Uniwersalność dla różnych modeli

  Uniwersalny design nóżki sprawia, że jest ona kompatybilna z wieloma modelami rowerów elektrycznych, co czyni ją wszechstronnym dodatkiem do każdego e-bike'a.

  Wykonana ze stopu aluminium. Montowana na oś tylnego koła na zewnątrz. Odległość między otworami do mocowania wynosi 18mm. Antypoślizgowe wykończenie na dolnej powierzchni podpórki.

  Rozmiar: 26"-29”.
  Kolor: czarny.
  Waga: 325 gram.

  Inni klienci oglądali również