41,65 zł
49,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,00 zł
Ładuję...
TANIEJ
Kod: 00083855_1_1

Smar do łańcucha Peaty's Link Lube All-Weather 60ml

41,65 zł
49,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,00 zł
 • Zamów teraz - u Ciebie 22-30.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Smar do łańcucha Peaty's Link Lube All-Weather 60ml

  OCHRONA ŁAŃCUCHA PRZED WSZYSTKIMI WARUNKAMI DZIĘKI SMAROWI PEATY'S LINKLUBE ALL-WEATHER 60ML!

  Twój łańcuch zasługuje na najlepszą ochronę, niezależnie od kaprysów pogody i rodzaju terenu, na którym jeździsz. Smar do łańcucha Peaty's Linklube All-Weather 60ml to doskonałe rozwiązanie, które utrzyma Twój łańcuch w doskonałym stanie, zapewniając optymalne smarowanie nawet w trudnych warunkach.

  WSZYSTKO W JEDNYM OPAKOWANIU

  Ten smar do łańcucha łączy w sobie ochronę przed różnymi warunkami pogodowymi. Niezależnie od tego, czy jeździsz w słońcu, deszczu czy błocie, Smar Peaty's Linklube All-Weather 60ml chroni Twój łańcuch i utrzymuje go w doskonałym stanie.

  ZWIĘKSZ TRWAŁOŚĆ ŁAŃCUCHA

  Smar Peaty's Linklube redukuje tarcie i zużycie, co oznacza, że Twój łańcuch będzie działał sprawnie i dłużej. To oznacza mniej konieczności wymiany łańcucha i więcej czasu na jazdę.

  Zastosowanie 

  1. Zawsze dokładnie odtłuść napęd przed smarowaniem. Dla najlepszych rezultatów użyj Peaty's Drivetrain Degreaser.

  2. Upewnij się, że po odtłuszczeniu dokładnie spłukałeś łańcuch czystą wodą (zadaniem odtłuszczacza jest usuwanie smaru z łańcucha).

  3. Usuń z łańcucha jak najwięcej wody - wystarczy szybkie przetarcie czystą szmatką.

  4. Mocno wstrząśnij butelką, aby równomiernie rozprowadzić sekretny sos.

  5. Nałóż smar na łańcuch pedałując do tyłu (e-bike'i wymagają pedałowania do przodu na stojaku), upewniając się, że każde ogniwo jest pokryte.

  6. Obracaj korbą przez ok. 10 sekund, aby smar wniknął do łańcucha.

  7. Dokładnie wytrzyj nadmiar smaru za pomocą czystej szmatki (w suchych warunkach, smar na zewnątrz łańcucha przyciąga kurz).

  Porady

  1. Dla długotrwałej ochrony w mokrych warunkach, zostaw cienką warstwę smaru na zewnętrznej stronie łańcucha.

  2. Przy pierwszym nakładaniu na używany łańcuch, możesz zauważyć, że robi się on czarny - to efekt działania LinkLube, który usuwa brud z głębi łańcucha. Po prostu jeździj, odtłuszczaj, smaruj i powtarzaj, aż Twój łańcuch znów będzie lśnił czystością! Uwaga - unikaj kontaktu LinkLube (lub jakiegokolwiek smaru) z hamulcami lub klockami.

  Inni klienci oglądali również