119,00 zł
Ładuję...
Kup na RATY 0%
Kod: SB026140515

Torba podsiodłowa Scicon Elan 210 Small Quick Release

119,00 zł
 • Zamów teraz - u Ciebie 26.04-08.05 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Torba podsiodłowa Scicon Elan 210 Small Quick Release

  TORBA PODSIODŁOWA SCICON ELAN 210 SMALL QUICK RELEASE - BEZKOMPROMISOWA FUNKCJONALNOŚĆ W SZYBKIM STYLU!

  Mamy zaszczyt przedstawić Ci Torbę podsiodłową Scicon Elan 210 Small Quick Release - doskonałą kombinację praktyczności, stylu i szybkości. Ta torba to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie na Twoje drobiazgi podczas jazdy, ale także wyrazisty akcent w szybkim tempie Twoich rowerowych przejażdżek. 

  SZYBKI MONTAŻ DZIĘKI QUICK RELEASE

  Niewątpliwie jednym z największych atutów torby Scicon Elan 210 Small jest innowacyjny system Quick Release. Dzięki niemu montaż i demontaż torby stają się błyskawiczne, co pozwala Ci skupić się na samym ściganiu i przyjemności z jazdy.

  KOMPAKTOWOŚĆ Z POTĘGĄ ORGANIZACYJNĄ

  Chociaż Elan 210 Small należy do kompaktowych rozmiarów, to zaskakuje potęgą organizacyjną. Z łatwością pomieścisz w niej niezbędne akcesoria, takie jak dętka, multitool, klucze czy telefon komórkowy. Wszystko to zawsze pod ręką, niezależnie od intensywności Twojej jazdy.

  CECHY

  • Wymiary: 6,5x4,5x12 cm
  • Waga: 135 gramów
  • Pojemność: 0,35 litra
  • Pomieści jedną dętkę, kanister CO2, 2 łyżki do opon, zestaw łatek
  • Opatentowany system szybkiego montażu Roller 2.1
  • Poręczny uchwyt zamka błyskawicznego

  Pielęgnacja & Konserwacja

  NIE zalecamy prania torebki podsiodłowej w pralce. Może to być szkodliwe dla struktury i tkaniny produktu. Wyczyść torbę za pomocą ciepłej wody z łagodnym mydłem i gąbki lub miękkiej szczotki. Nie używaj ostrych środków chemicznych i szoruj ją jedynie miękką gąbką. Po upewnieniu się, że nieczystości zostały usunięte, dokładnie spłucz torbę wodą. Na koniec pozostaw torebkę do wyschnięcia na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Wentylacja jest kluczem do zapobiegnięcia zbyt długiemu zawilgoceniu torby.

  Inni klienci oglądali również