439,20 zł
549,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 439,20 zł
Ładuję...
Kup na raty TANIEJ
Kod: Zestaw lampek Trek Commuter Comp R Flare R City Bike Light Set

Zestaw lampek rowerowych Trek Commuter Comp R Flare R City Bike Light Set

Ocena:
100% of 100
439,20 zł
549,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 439,20 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 04-07.03 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 06-14.03 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 07-15.03 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Zestaw lampek rowerowych Trek Commuter Comp R Flare R City Bike Light Set

  Zestaw Trek Commuter Comp R i Flare R City to praktyczne połączenie przedniego i tylnego oświetlenia rowerowego, które zaprojektowano z myślą o dojazdach w mieście i bezpiecznego poruszania się poza nim. Dopracowane pod względem jakości oświetlenia i funkcjonalności zapewnia bezpieczeństwo i pewną jazdę w każdych warunkach.


  Przednia lampka Commuter Comp R została wyposażona w system odcięcia światła Kindbeam. Dzięki temu oświetla drogę przed Tobą nie oślepiając przy tym nadjeżdżających z przeciwka rowerzystów, czy kierowców. Posiada odpowiednią barwę do jazdy nocą i kilka trybów pracy gotowych na różne sytuacje.


  Tryby pracy lampki przedniej:

  - wysoka moc 450 lm - 1,5 godziny pracy,

  - niska moc 200 lm - 6 godzin pracy,

  - tryb dzienny migotania 300 lm - 12 godzin pracy.


  Tylna lampka Flare R City wyraźnie zaznaczy Twoją pozycję. Posiada szeroki kąt padania strumienia światła, konieczny do zapewnienia widoczności w mieście, a także kilka trybów, które sprawdzą się w różnych sytuacjach pogodowych i o innych porach dnia, oferując widoczność z odległości nawet 900 metrów.


  Tryby pracy lampki tylnej:
  - migotania dzienny 35 lm - 8 godzin pracy,

  - migotania nocny 35 lm - 16 godzin pracy,

  - stały dzienny 20 lm - 3 godziny pracy,

  - stały nocny 2 lm - 20 godzin pracy.


  Trek Commuter Comp R i Flare R City to zestaw oświetlenia na rower, który sprawdzi się podczas miejskiego transportu, jak i dojazdów poza nim w zmiennych warunkach. Zapewni bezpieczeństwo wyraźnie zaznaczając Twoją pozycję w dzień i w nocy, a także oświetli Ci drogę. Jest kompatybilny z systemem mocowania Blendr i ładowany przez micro USB.

   

  Inni klienci oglądali również