149,00 zł
Ładuję...
Kup na RATY 0%
Kod: 00083911_1_1

Zestaw Peaty's Loam Foam Starter Pack

149,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Zamów teraz - u Ciebie 17-22.04 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 19-29.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 22-30.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Zestaw Peaty's Loam Foam Starter Pack

  Wprowadzenie do Świata Profesjonalnej Pielęgnacji

  Zapraszamy Cię do ekskluzywnego świata Peaty's Loam Foam Starter Pack, gdzie troska o Twój rower osiąga nowy poziom doskonałości. To nie jest zwykła pielęgnacja - to hołd dla pasji, wydobywający niepowtarzalny charakter Twojego jednośladu.

  Czystość bez Kompromisów

  Zapomnij o uciążliwym czyszczeniu roweru tradycyjnymi środkami. Peaty's Loam Foam Starter Pack to rewolucja w dziedzinie pielęgnacji roweru, dzięki czemu Twoje kochane twoślad stanie się nie tylko lśniące, ale także przygotowane do każdej trasy.

  Pełen Pakiet Profesjonalnych Środków

  Zestaw Peaty's Loam Foam Starter Pack to kompleksowy zestaw, który zrewolucjonizuje Twoje podejście do pielęgnacji roweru.

  Przygotuj swoją brudną maszynę do wyścigu dzięki pakietowi startowemu zawierającemu 1 litr biodegradowalnego środka do mycia rowerów LoamFoam i 1 litr koncentratu LoamFoam, co daje 6 litrów preparatu w jednym opakowaniu.

  Inni klienci oglądali również